Recordaantal bezoekers voor Verkadefabriek in 2011

In 2011 ontvingen we 175.155 bezoekers, 4,7% meer dan in 2010. Daarmee is 2011 het drukst bezochte jaar in de geschiedenis van Verkadefabriek.
Met name de flinke stijging in theaterbezoek is opmerkelijk.
Directeur Jan van der Putten: ‘Het is zeer fijn om te zien dat we afgelopen jaar meer publiek hebben weten te bereiken met ons mooie theaterprogramma. Juist nu er zoveel te doen is om kunst en cultuur.’
Zeer goed bezochte theatervoorstellingen waren onder meer De eenzaamheid van de priemgetallen van MATZER Theaterproducties, Freule Julie en Het portret van Dorian Gray van Theater Artemis, Branden van het Ro Theater en de kerstvoorstelling Paralleles & Bipedes van het Franse circustheatergezelschap Maboul Distorsion.
De drie best bezochte films van 2011 in de Verkadefabriek waren The King’s Speech, Black Swan en Sonny Boy.
Geef zelf een reactie

Reacties
Nog geen reacties.