• Entree


« Terug naar de vorige pagina
Film

The Artist - Michel Hazanavicius zaterdag 28 januari 2012 19:25 / Filmzaal 4

Hollywood 1927. George Valentin is knap, charismatisch en de grote ster van de 'stomme film'. Wanneer de geluidsfilm echter zijn intrede maakt, raakt de carrière van George in het slop. Drank en armoede brengen hem verder in verval. De carrière van de opkomende jonge actrice Peppy Miller, schiet juist als een raket omhoog. Zij biedt hulp aan George om terug op het witte doek te verschijnen en spoort hem aan danser te worden. Samen proberen zij de weg naar de top te vinden.

The Artist heeft een Golden Globe gewonnen voor beste film in de categorie comedie/musical en Jean Dujardin is verkozen tot beste acteur in het genre.

Regie Michel Hazanavicius Cast Jean Dujardin, James Cromwell, Bérénice Bejo & John Goodman Frankrijk 2011 100 Min. 12+

Duur:
01:50u

Reacties

Nog geen reacties.

Geef zelf een reactie

DIGITALISERING FILMZALEN

Vorige week zijn de filmzalen omgebouwd. We draaien nu digitaal. En het resultaat is indrukwekkend: de scherpte, de kleuren, het beeld is fantastisch. Kom het zelf ervaren bij één van de vele films die we vertonen. Let op: i.v.m. de digitalisering zijn er enkele wijzigingen in het filmprogramma.

VERWACHTE FILMS

De komende weken, maanden...
Verwacht!

We zien tegemoet:
- 170 HZ
- Albert Nobbs
- Terraferma
- Varg Veum: Het Uur van de Wolf
- A Dangerous Method
- Intouchables
- The Best Exotic Marigold Hotel

Lees verder

NIEUWSBRIEF

Op de hoogte blijven? Ontvang iedere week het laatste nieuws en het actuele programma per e-mail.