
De afgelopen maanden sprak onze artist-in-residence Raoul Heertje in Den Bosch met allerlei verschillende mensen. Op straat, in werkplaatsen, in de wijken, bij bedrijven.
Gesprekken over wat er toch misgaat tussen al die goedbedoelende mensen op aarde. Onderzoeken hoe het zit. Hoe wat zit? Alles. Een persoonlijke zoektocht die telkens universeler blijkt dan gedacht.
De inzichten en opmerkingen van de Bosschenaren gebruikt hij voor zijn stand-up in de Verkadefabriek. Soms gaat hij verder waar hij de vorige keer was gebleven. Soms betrekt hij het publiek meer in de avond, soms minder. Misschien is hij de ene keer bozer dan de andere. Of verontwaardigder. Of milder. Of begripvoller. Of totaal verbijsterd.
Hoe het ook loopt, jij kunt erbij zijn. Jij mag erbij zijn. Sterker nog, je bent noodzakelijk. Zonder jou gebeurt er namelijk niks.
Comedian, schrijver en programmamaker Raoul Heertje is de eerste artist-in-residence van de Verkadefabriek.
Het is de bedoeling dat in de toekomst meerdere kunstenaars en theatermakers de Verkadefabriek als hun tijdelijke artistieke thuis beschouwen, waarvan Raoul de eerste is. Hij is wekelijks te vinden in ‘s-Hertogenbosch.
Raoul ontwikkelt een theaterprogramma, waarvoor hij in gesprek gaat met Bosschenaren. Hij wil zijn blik verruimen en geïnspireerd worden door mensen uit alle Bossche windrichtingen. Daartoe zocht hij afgelopen tijd contact met de Bossche gemeenschap en het Bossche bedrijfsleven. De inzichten en opmerkingen van Bosschenaren gebruikt hij voor zijn stand-up werkvoorstellingen, begin september in de Verkadefabriek.
€ 10,00 Normaal
€ 8,00 Supporter
€ 10,00 Normaal
€ 8,00 Supporter
€ 10,00 Normaal
€ 8,00 Supporter
€ 10,00 Normaal
€ 8,00 Supporter
€ 10,00 Normaal
€ 8,00 Supporter