Marie Koet en Celine Schrama

Date leed

Comedians Céline Schrama en Marie Koet daten wat af, maar met weinig succes. 

Met hangende pootjes keren zij na elke mislukte romance terug naar de datingapps, om ook daar te worden teleurgesteld. Gelukkig is gedeeld leed half leed: op het podium vertellen ze over hun onophoudelijke date-strubbelingen tijdens de speciale Date Leed show.

Festival & dagpas

One day or the full fantasy? Het programma puilt uit van de queer excellence, jij bepaalt hoe diep je in de glitter duikt! Koop losse tickets of ga voor een handige QAF-pas.

FESTIVALPAS | Drie dagen lang onbeperkt toegang tot álles. Geen keuzestress, geen FOMO.

Wat krijg je? Toegang tot het volledige programma op donderdag, vrijdag én zaterdag.
Reserveren: Met je pas kun je jouw plekje claimen bij de specifieke programma-onderdelen (want vol = vol!).
Kies de prijs die bij jouw portemonnee past: €59 / €74 / €89.

DAGPAS | Voor de snelle beslisser of drukbezette queen. Pak precies die dag mee waarop jouw favoriete kunstenaars het podium claimen.

Wat krijg je? Een hele dag toegang tot alle performances, expo's en talks van die dag.
Reserveren: Ook met een dagpas (beschikbaar voor vrijdag en zaterdag) reserveer je eenvoudig je tickets voor de afzonderlijke programma's.
Kies de prijs die bij jouw portemonnee past: €29,50 / €37 / €44,50.

Bestel hier je pas!

Pay what you can

Vier het festival samen!

We bieden het hele festival drie verschillende ticketprijzen aan, zowel voor de voorstellingen als de dagpas en festivalpas. 

Je bepaalt als bezoeker zelf welke prijs je kunt betalen. De middelste prijs is de standaardprijs. Heb je weinig te besteden, kies dan voor een goedkoper kaartje. Wil je wat meer bijdragen, dan kies je de hogere prijs. Hiermee maak jij het voor anderen mogelijk om het Queer Arts Festival te bezoeken. Dankjewel daarvoor! 

Datum za 20-06
Tijd 19:30 tot 20:30
Prijs  
Zaal Clubzaal

Queer Arts Festival

We'll Find Hapiness

do 18 jun. -   Film

Léa Pool

Een indringend portret over de positie van LGBTQ+ vluchtelingen en de harde realiteit van het immigratiebeleid.

Jimpa

do 18 jun. -   Film

Sophie Hyde

Hartverwarmende film over queer zijn, ouderschap en familie. Met John Lithgow en Olivia Colman.

Mijn Broer

do 18 jun. -   Film

Koert Davidse

Een portret over Bart, de 28-jarige broer van filmmaker Koert Davidse die in 1986 stierf aan AIDS.

The Watermelon Woman

vr 19 jun. -   Film

Cheryl Dunye

Een mockumentary/komedie over een zwarte, lesbische filmmaker op onderzoek naar representatie.

All Inclusive Shorts

vr 19 jun. -   Film

Divers

Tijdens het All Inclusive Shorts Film Festival krijgen queer makers een podium en krijg jij de uitnodiging om nieuwe werelden en visies te ontdekken. 

Fleur Pierets - Julian

vr 19 jun. -   Film

Cato Kusters

Ontroerend en waargebeurd liefdesverhaal geïnspireerd op het boek van Fleur Pierets.

Maspalomas

vr 19 jun. -   Film

Jose Mari Goenaga, Aitor Arregi

Nadat Vincente naar een verzorgingstehuis verhuist, voelt hij zich gedwongen om weer onzichtbaar te worden als queer man.

Second Nature

za 20 jun. -   Film

Drew Denny

Ontdek met Elliot Page hoe homoseksualiteit en genderdiversiteit diep in de natuur geworteld zijn.

Des Preuves d'amour

za 20 jun. -   Film

Alice Douard

Een ontroerend en komisch portret van queer moederschap en de bijbehorende obstakels.

Panel

za 20 jun. -   Film

Luuk van de Ven

Luuk gaat in gesprek met drie queer filmmakers.

This is ballroom

za 20 jun. -   Film

Juru & Vitã

Ballroom-cultuur in de bruisende straten van Rio de Janeiro, met drama, voguing-optredens en de kunst van ‘shade’.

Nightmare on Elm Street 2

za 20 jun. -   Film

Ragingly queer in the best possible way.

Kies een taal